Kolory aury - Znaczenia

Każdy z nas rodzi się z zestawem duchowych kolorów. Duchowe kolory są obecne nawet w płodach, podczas gdy nadal rozwija się w łonie matki.

Dzisiaj, jako dziękuję za zapisanie się na Przeglądaj Twój duch Biuletyn, Kala chciałby dać darmowe mp3 do pobrania jej Guided Meditation prawo Ducha Hawajach. Duch Hawaii medytacji zaprasza słuchacza na relaksujący i inspirowane jazdy, używając ustawień piękne naturalne, oferując jednocześnie możliwość interakcji z przewodnikami i innymi istotami światła w całej każdej podróży. Kojący głos Kali Ambrose pociesza duszę podczas podróży.

Światło fioletowe: W obecnym czasie można doświadczyć głębokiego, magicznego duchowego przebudzenia. Biały, rzeczywisty mieszanka wszystkich kolorach widma tęczy, stanowi intensywny prany natomiast fioletowy symbolizuje wizję i jasnowidzenie. Ta mieszanka tych dwóch odcieniach wskazuje, że idziesz przez supercharges magiczny synchronicznych okresie gojenia. Energia otaczających was może natychmiast zostać wzbudzona przez Twoją zwykłą obecność.

Możesz też praktykować różne kolory, patrząc na zdjęcia po. Wytnij kilka okręgów, każda o średnicy około 3-4 cali, z kolorowego papieru konstrukcyjnego lub z kolorowymi znacznikami. Powinieneś mieć czerwone, pomarańczowe, żółte, zielone, niebieskie, fioletowe, różowe, białe i czarne kółka. Umieść jeden na białej kartce i wpatruj się w nią ok. 30 sekund. Usuń okrąg i spójrz na biały papier. Powinieneś zobaczyć obrazek po bokach, dokładnie odwrotny kolor okręgu, na który patrzyłeś. Wprowadź kolor na ostrość, a Twoje oczy mogą skupiać się o kilka centymetrów głębiej niż powierzchnia papieru, podobnie jak spojrzenie na aurę. Praktyka z każdym kręgiem.

Jeśli masz problemy z dobrą zabawą dla siebie, spróbuj zrobić coś miłego dla kogoś innego. Od komplementu do przyjaciela, aby zostawić wypieki dla sąsiada zrobić długą wizytę członka rodziny, popełnienie przypadkowego aktu życzliwości może sprawić, że prawdziwa wiosna w Twoim kroku. Kiedy czujesz się dobrze o swoich interakcjach z osobami wokół siebie, twoja aura pokaże to.Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Kolory aury – jakie mają znaczenie

Kolory aury, ludzie i znaczenia