Kolory aury, ludzie i znaczenia


Aby w pełni poznać i zrozumieć, jakie są kolory ciała aurycznego, musisz wiedzieć o odcieniach kolorów. Są to po prostu trzy lub więcej odmian tego samego koloru. Na przykład możesz mieć do 10 typów kolorów "niebieski". Teraz, gdy mamy to na przeszkodzie, możemy powiedzieć, że auriczne kolory to po prostu różne odcienie różnych kolorów tęczy, w tym czarno-białe. Ponieważ kolory nieustannie mieszają się zgodnie z naszymi stanami fizycznymi, emocjonalnymi i duchowymi, wynikające z nich kolory mogą mieć tak wiele rodzajów. Oprócz czerwonych, pomarańczowych, żółtych, zielonych, niebieskich, indygo i fioletu; Możemy też mieć szare, brązowe, czarne, białe, fioletowe i inne kolory, które wynikają z mieszanin. Zbadajmy, jakie są ogólne znaczenie tych barw aury.

Spośród wszystkich możliwych sposobów poznania siebie, odczuwania lub oglądania aury jest zdecydowanie najskuteczniejszym sposobem. Ponieważ aura jest częścią natury. Nie może więc kłamać. Kiedy duchowe istoty chcą poznać naszą naturę, nie zadają nam pytań, nie rozumieją ani nie widzą wszystkiego, co nas otacza. Widzą barwy, które emanują, i klasyfikują każdego z uczuć i myśli, które te kolory się rozkoszują. Aura to nasza prawdziwa tożsamość. Wszystkie ezoteryczne nauki, które próbują dowiedzieć się o ludzkich zachowaniach dusz, psychologii, astrologii, numerologii itp. Można znaleźć w aurze. Aby zobaczyć aurę jest bardziej pouczające niż badanie astrologii. Jeśli jednak można połączyć oba, dostajesz jaśniejsze zrozumienie. Widzę astrologię jako reprezentację, techniczny sposób oglądania świata wewnętrznego. To narzędzie udostępniane osobom poszukującym prawdy, aby dowiedzieć się szczegółów o aurze.

Purpurowa aura oznacza mądrość, kontrolę, wyobraźnię i intuicję. Ludzie z purpurowymi aurami są znani z psychiki, i dostosowani do uczuć i emocji innych wokół nich. Lubią uczyć się nowych rzeczy i zbierać informacje na temat przedmiotów i obszarów, które ich interesują. Nie mogą mieć szerokiego kręgu przyjaciół, ale przyjaciele, którym są trzymani w bliskości i skarbnicy.

Większość ludzi nie jest przeszkolona, ​​aby zobaczyć aurę, ale mogą to postrzegać w inny sposób. Każda osoba emituje pewne kolory z różną intensywnością; A zdolność do intuicyjnego ujmowania mogą manifestować się jako zauważające kolory ubrań, które człowiek nosi. Pewna osoba może wyglądać dobrze w przeważającej mierze na niebiesko lub zielono, co wskazywało na to, że aura danej osoby emituje rzetelną ilość tych kolorów. Ich aura i wybór kolorów odzieżowych są harmonijne. Podobnie osoba, która wygląda okropnie w określonym kolorze, wskazuje, że ich aura brakuje w tym odcieniu lub ma przeważający kolor, który się z nim zmaga.

Orange: podnoszenie i pochłanianie. Inspirujące. Znak władzy. Zdolność i / lub chęć do kontrolowania ludzi. Kiedy pomarańcza staje się silnym punktem, zwykle przyczynia się do żółtego halo, które staje się złoto, wskazując nie tylko duchowego nauczyciela, ale potężnego nauczyciela duchowego, zdolnego wykazać jego unikalne zdolności. Pomysł Orange to myśl o sprawowaniu władzy lub o chęci kontrolowania ludzi.


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Kolory aury – jakie mają znaczenie

Kolory aury - Znaczenia