Kolory aury – jakie mają znaczenie

Każdy kolor odzwierciedla rodzaj wibracji lub częstotliwości promieniowania przez czakrę. Ten klasyczny wykres kolorów oparty jest na tradycjach jogicznych, a także współczesnych uczelniach uzdrawiających. Choć dokładny kolor każdego centrum energetycznego może się różnić, istnieje ogólna zgoda co do reprezentacji czakry w kolorze tęczy.

Żółty, w różnych odcieniach, reprezentuje intelektualną moc w różnych formach. Piękny, jasny. Złoty żółty wskazuje na wysokie rozumienie intelektualne rozumowania logicznego, bez uprzedzeń i dyskryminacji. Wyraźnie ciemno żółtawy odcień. Moc intelektualna, która zadowolona jest myślami i tematami niskiego, samolubnego porządku. Cień pomiędzy tymi właśnie wskazanymi oznaczają obecność wyższej lub niższej myśli, odpowiednio ciemnej rep. Opierając się na niższym, a światłość jest wyższa.

Żółty: Radość i szczęście otaczają cię teraz. Twoje podniecenie jest zaraźliwe, życie jest Twoim boiskiem i wszystko sprawia Ci przyjemność. Nawet najbardziej żmudne zadania domowe stają się grą, gdy robisz je, ponieważ wszystko napełnia się poczuciem humoru. W sercu jesteś szczęśliwym, śmiejącym się dzieckiem. Masz też jasny i ciekawy intelekt głodny na nowe i ekscytujące pomysły.

Współczesna metafizyka New Age identyfikuje aurę jako pola elektromagnetyczne. Istnienie pól elektromagnetycznych wokół każdego przedmiotu w znanym świecie jest naukowo udowodnione. Co jest dyskusyjne jest to, czy ludzie mogą widzieć te pola elektromagnetyczne w kolorach gołym okiem. To twierdzenie jest uważane za paranormalne, ponieważ urządzenia, które wyczuwają pola elektromagnetyczne w rozmiarach wielokrotnie mniejszych niż to, co prawdopodobnie istniało w aurze, nie zapisały niczego.


Blues to jedne z najbardziej kochających, pobudzających i wspierających osobistości Kolorów Życia. Żyją z ich serca i emocji. Ich celem bycia na tej planecie jest miłość, uczenie miłości i poznanie, że są kochane. Ich priorytetem są miłość, związki i duchowość. Błyszczące odcienie niebieskiego w aurze oznaczają ucho przyszłości, strach przed wyrażaniem siebie lub obawą przed obliczeniem lub mówieniem prawdy. 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Kolory aury - Znaczenia

Kolory aury, ludzie i znaczenia